Οι υποψήφιοι του συνδυασμού «Πρωτεύουσα Δύναμη» της Ελένης Αλειφέρη

ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ

Οι υποψήφιοι του συνδυασμού «Πρωτεύουσα Δύναμη», με υποψήφια δήμαρχο Καλαμάτας την Ελένη Αλειφέρη, ανά εκλογική ενότητα, είναι οι κάτωθι:

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΡΙOΣ

1. Γιαννακόπουλος Νίκος, Αγιογράφος – Δάσκαλος
2. Πλεματιά Ζορζέτα, Καθηγήτρια Αγγλικών

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΡΦΑΡΩΝ

1. Μπαρούνη Μαρία, Επιχειρηματίας
2. Μπούρας Νικήτας, μέτοχος και πρώην Πρόεδρος του ΚΤΕΛ Μεσσηνίας

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΘΟΥΡΙΑΣ

1. Κουλοπούλου – Ρούση Δήμητρα, Παραγωγός Αγροτικών Προϊόντων
2. Πράσινος Γεώργιος, Υπάλληλος Καπνοβιομηχανίας Καρέλια και εκπρόσωπος στο Εργατικό Κέντρο
3. Φατούρος Ιωάννης, Λογιστής

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

1. Αγγελής Τάσος, Πολιτικός Μηχανικός
2. Αγγελόπουλος Γεράσιμος, Αγρότης
3. Αδαμόπουλος Γιάννης, Γιατρός, Διευθυντής Aιματολογικού Νοσοκομείου Καλαμάτας
4. Αθανασόπουλος Δημοσθένης, πρώην Πρόεδρος Συλλόγου Κτηματομεσιτών, Κτηματομεσίτης
5. Γιαννοπούλου Φωτεινή, Νοσηλεύτρια
6. Γκαρμίρης Κωνσταντίνος, Νοσηλευτής
7. Γκόνη Παναγιώτα, Δικηγόρος
8. Γουρνάκης Λεωνίδας, Ιδιωτικός υπάλληλος
9. Δαφνάς Δημήτρης, Δασεργάτης, Ηλεκτρονικός
10. Δημητροπούλου Πόλυ, Συνταξιούχος τραπεζικός
11. Δικαίου Μαρία, Φοιτήτρια Χρηματοοικονομικής και Ελεγκτικής ΤΕΙ, ιδιωτική υπάλληλος.
12. Εξηνταβελώνη Σταυρούλα, Νοσηλεύτρια – ταμίας Σωματείου Εργαζομένων Νοσοκομείου Καλαμάτας
13. Ιωαννάτος Βαγγέλης, Οδοντίατρος
14. Καδόγλου Κορνηλία, Βιολόγος
15. Καλοκάθης Μαρίνος, Οικονομολόγος – επιχειρηματίας
16. Κανελλόπουλος Ηλίας, Καθηγητής Θεολόγος, Υποδιευθυντής 5ου Γυμνασίου Καλαμάτας
17. Καραΐσκου Τζένη, Νοσηλεύτρια
18. Καραμπάτσος Δημήτριος, Επαγγελματίας τουρισμού
19. Καραμπούλα Βασιλική, Ιδιωτική Υπάλληλος
20. Καρμπαλιώτη Μαρία, Συνταξιούχος υπάλληλος του ΙΚΑ
21. Κατσούλης Χαράλαμπος, Δάσκαλος
22. Κοκκώνα Γωγώ, Βρεφοκόμος
23. Κολοκάθη Κακαλέτρη Θεοδώρα, Ελεύθερη επαγγελματίας
24. Κουπούζου Ανθή, Βοηθός Μικροβιολόγος
25. Κωνσταντοπούλου Δήμητρα, Πολιτικός Μηχανικός
26. Λαμπρόπουλος Βασίλης, Χειριστής Χωματουργικών Μηχανημάτων
27. Λεμπέσης Διονύσης, Ιδιωτικός Υπάλληλος
28. Λεονταρίτη Ελένη, Οικονομολόγος , καθηγήτρια ξένων γλωσσών
29. Μαλαπάνη Σταυρούλα, Χρηματοοικονομικά Ασφαλιστικά – διαιτητής ποδοσφαίρου
30. Μουργής Παναγιώτης, δικηγόρος
31. Μπαμπάτσικος Νίκος, Απόφοιτος Ι.Ε.Κ., Δάσκαλος Οδήγησης
32. Μπελογιάννη Αναστασία, Ασφαλίστρια, Δημοτική Σύμβουλος.
33. Μπολέτη Μπία, ερευνήτρια βιοχημικός – κυτταρικός βιολόγος
34. Ξανθάκη Αθηνά, Καθηγήτρια γαλλικών –Μεταφράστρια
35. Παπαδέας Γεώργιος, Ιδιοκτήτης εταιρείας παροχών τουρισμού – Ταξί
36. Σακκάς Σοφιανός, Δικηγόρος
37. Σάλμα Παναγιώτα, Ιδιωτική υπάλληλος
38. Σκάρπα Άννα, Φιλόλογος – Ασφαλίστρια
39. Σκοπετέας Αναστάσιος, μεταπτυχιακός φοιτητής Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών – μέλος του Εκτελεστικού Γραφείου της ΟΝΝΕΔ
40. Σμέρλα Μάρθα, Καθηγήτρια Φιλόλογος
41. Σταυρόπουλος Πέτρος, Οικονομολόγος – Γενικές Ασφάλειες
42. Τζαβάρας Μαρίνος, Διδάκτωρ Αγροτικής Οικονομίας, γεωπόνος, γεωργοοικονομολόγος –υπάλληλος ΥΠΑΤ Μεσσηνίας
43. Τσουτσουράκης Διαμαντής, Εργολάβος οικοδομών
44. Φαντάκος Κώστας, Ελεύθερος επαγγελματίας
45. Φερέτου Σταυρούλα, Λογοθεραπεύτρια
46. Φωτεινάκης Γιώργος, Γεωπόνος
47. Φωτόπουλος Θεόδωρος, Μηχανολόγος
48. Χουσέας Σταύρος, Ιδιωτικός Υπάλληλος
49. Χριστόπουλος Κώστας, Συνταξιούχος στρατιωτικός
50. Χρυσανθακοπούλου – Διπλάρη Χρύσα, Καθηγήτρια – Διευθύντρια 4ου Γυμνασίου Καλαμάτας