Πρόγραμμα και υποψηφίους ανακοίνωσε ο Γιώργος Λεβεντάκης

ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ

Το Πρόγραμμα του συνδυασμού ΑΝ.Ο.Δ.Ο.Σ. Τριφυλίας και νέους υποψηφίους ανακοίνωσε ο Υποψήφιος Δήμαρχος Τριφυλίας Γιώργος Λεβεντάκης σε εκδήλωση που πραγματοποιήθηκε σήμερα στον κινηματογράφο cinelux στα Φιλιατρά.

Η παρουσίαση ξεκίνησε με ένα βίντεο που αναλύει την φιλοσοφία του συνδυασμού

«Η κοινωνία μας θα έχει μέλλον, αν προχωρήσουμε όλοι μαζί, αν δε μείνει κανείς πίσω, εάν δεν κάνουμε εκπτώσεις στην ηθική υποχρέωση να είμαστε άνθρωποι…» υπογράμμισε στην ομιλία του μέσα σε μια κατάμεστη αίθουσα στα Φιλιατρά, ο υποψήφιος Δήμαρχος Τριφυλίας Γιώργος Λεβεντάκης.

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΥ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ
ΑΝ.Ο.Δ.Ο.Σ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ   (ΑΝ.ασυγκρότηση ,O.ργάνωση,Δ.ημιουργια,Ο.ραμα,Σ.τοχος)

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΕΤΟΥ

1.ΖΙΑΝΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ -ΦΥΣΙΚΟΣ

2.ΚΑΜΠΟΥΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ-ΑΓΡΟΤΗΣ

 

                                              ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΥΛΩΝΟΣ

1.ΓΚΟΓΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ –ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

2.ΚΟΛΛΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

3.ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ-ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ Τ.Ε.Ι ΠΕΙΡΑΙΑ, ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ ΑΓΡΟΤΗΣ

 

                                     ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ

1.ΑΥΡΗΛΙΩΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ-ΕΛΕΓΚΤΗΣ ΥΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥ ΚΤΕΛ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ

2.ΣΕΡΕΤΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ(ΕΦΗ)-ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ ΚΕΝΤΡΟΥ ΥΓΕΙΑΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ

3.ΣΚΟΥΝΤΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ –ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ, PROGRAM MANAGER

4.ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΤΟΥΛΑ)-ΑΓΡΟΤΙΣΣΑ

5.ΜΙΧΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ-ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ(ΒΑΓΓΕΛΑΚΗ) ΕΛΕΝΗ-ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΕΡΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

6.ΤΣΑΓΚΑΝΗΣ (ΖΩΓΑΣ) ΣΑΚΗΣ –ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΙΣΤΗΣ

7.ΤΣΟΥΠΑΚΗ  ΚΑΝΑΒΟΥ ΕΛΛΙΣΑΒΕΤ (ΕΛΛΗ)-ΤΡΑΠΕΖΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΣΤΗΝ ΤΡΑΠΕΖΑ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΟΙ)

8.ΠΑΤΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

9.ΠΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ –ΑΓΡΟΤΗΣ

10.ΦΡΟΥΣΟΣ ΝΙΚΟΣ-ΠΡΩΝ ΔΙΕΘΝΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΗΣ-ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ

1.ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ-ΔΙΠΛΟΥ ΜΑΤΙΝΑ –ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ ΝΗΠΙΑΓΩΓΟΣ

2.ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ –ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΣ

3.ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

4.ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΝΕΛΛΟΣ (ΠΑΡΑΛΛΙΑΣ)-ΑΓΡΟΤΗΣ

5.ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ –ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ –ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ

6.ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ-ΦΑΡΑΝΤΖΗ ΒΟΥΛΑ-ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

7.ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ-ΛΟΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ(ΕΥΗ)-ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ-ΕΙΔΙΚΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΟΣ

8.ΤΖΟΡΒΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ –ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΙΣΤΗΣ

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΤΡΙΠΥΛΑΣ

1.ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ –ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

                                           ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ

1.ΑΛΕΥΡΑΣ ΤΑΚΗΣ-ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ

2.ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΗΣ –ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ

3.ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ –ΠΡΟΝΟΪΤΗ ΜΑΡΙΑ –ΑΡΙΣΤΟΥΧΟΣ ΣΧΟΛΗΣ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ –ΑΡΙΣΤΟΥΧΟΣ ΠΤΥΧΙΟΥΧΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

4.ΚΟΡΟΒΙΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ(ΑΓΓΕΛΗΣ) -ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ ΑΓΡΟΤΗΣ

5.ΜΑΡΚΟΥΛΙΑ ΣΩΤΗΡΙΑ (ΡΟΥΛΑ)-ΜΕΛΟΣ ΤΟΠΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ, ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

6.ΜΠΕΡΔΕΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ

7.ΜΠΟΤΟΥ –ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ- ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ

8.ΜΙΧΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ –ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

9.ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΤΑΣΙΝΟΥ (ΚΑΡΑΡΟ) –ΑΓΡΟΤΗΣ

10.ΣΤΡΙΜΠΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ -ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ