Οι διαιτητές των αγώνων της ΕΠΣ Μεσσηνίας

65
ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ

Οι διαιτητές όλων των αγώνων των πρωταθλημάτων της ΕΠΣ Μεσσηνίας του Σαββατοκύριακου, έχουν ως εξής:

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2018-2019
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ – Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ “ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ” Σάββατο 12/01/19 15:00 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.
2. ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ – Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ Κυριακή 13/01/19 15:00 ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.
3. Α.Ε. ΑΒΙΑΣ – Α.Ο. ΦΑΡΑΙ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Κυριακή 13/01/19 15:00
4. ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ – Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ Κυριακή 13/01/19 15:00 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ.
5. Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ “Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ” Κυριακή 13/01/19 15:00 ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.
6. ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ Κυριακή 13/01/19 15:00 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ.
7. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ – Α.Ε. ΜΑΝΗΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Κυριακή 13/01/19 15:00 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
8. ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ – Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ ΠΥΛΟΥ Κυριακή 13/01/19 15:00 ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.
Α 1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ Σάββατο 12/01/19 15:00 ΚΑΥΚΑΣ Α., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ., ΓΑΚΗΣ Ν.
10. Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ Κυριακή 13/01/19 00:00
11. ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ – Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ “ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 13/01/19 15:00 ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΣΤΡΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.
12. Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΔΩΡΙΟΥ Κυριακή 13/01/19 15:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ Χ., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ.
13. ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ Κυριακή 13/01/19 15:00 ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΣΓΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε.
14. Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ – ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΕΘΩΝΗΣ Κυριακή 13/01/19 15:00 ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΣΤΑΥΡΟΥ Δ.
15. ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ – ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Κυριακή 13/01/19 15:00 ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΝΤΟΧΑΣ Β., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ “ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 12/01/19 15:00 ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
17. Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ Σάββατο 12/01/19 15:00
18. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ – ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ ΑΡΦΑΡΩΝ Σάββατο 12/01/19 15:00 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΛΙΑΝΟΣ Π., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.
19. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ – ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ ΔΩΡΙΟΥ Σάββατο 12/01/19 15:00 ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΣΓΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Κ.
20. Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ – ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή 13/01/19 15:00 ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΚΑΜΑΙ Α., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ.
21. ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ – ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. ΒΑΛΥΡΑΣ Κυριακή 13/01/19 15:00 ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
22. Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ – Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ “Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ” Σάββατο 12/01/19 15:00 ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
23. ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ – ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟ Σάββατο 12/01/19 15:00 ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΡΑΠΗΣ Ε.
24. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Σάββατο 12/01/19 15:00 ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.
25. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Σάββατο 12/01/19 15:00 ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.
26. Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΛΟΓΓΑΣ Σάββατο 12/01/19 15:00 ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
27. ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ “ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 12/01/19 18:00
Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ – Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο 12/01/19 15:00 ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π., ΑΓΓΕΛΗ Μ.
29. ΛΕΟΝΤΕΣ – Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ “Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ” Κυριακή 13/01/19 11:00
30. Π.Α.Ο.Κ. – ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ Κυριακή 13/01/19 15:00 ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ.
31. ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ “ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 13/01/19 18:00 ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΚΑΜΑΙ Α., ΚΑΡΥΔΑΣ Κ.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-14
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
32. ΑΠΣ ΑΡΙΣ – ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ “Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ” Σάββατο 12/01/19 10:00 ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ., ΣΤΡΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.
33. ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ “ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 12/01/19 10:00 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π., ΚΑΡΥΔΑΣ Κ., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.
34. ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Σάββατο 12/01/19 10:00 ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.
35. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Σάββατο 12/01/19 11:00 ΚΑΜΑΙ Α.
36. ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ Σάββατο 12/01/19 12:00 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
37. Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ – ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Σάββατο 12/01/19 12:00 Αναβλήθηκε
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ Κ-16 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
38. Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ – ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Σάββατο 12/01/19 10:00 ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.
39. ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ Σάββατο 12/01/19 12:00 , ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ Κ-16 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
40. Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ “ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ” Σάββατο 12/01/19 10:00 ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ.
41. ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ “ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 12/01/19 12:00 ΚΑΡΥΔΑΣ Κ.

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.