Μετά από πραγματοποίηση Δ.Σ. του συλλόγου την 20-8-2019 αποφασίστηκε η αλλαγή του Προέδρου και Αντιπροέδρου του συλλόγου «Γ.Α.Ε.Τ. ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣΕΥΣ».
Η νέα σύνθεση του Διοικητικού Συμβουλίου είναι η κάτωθι :
1. Πρόεδρος: Μιχαλοπούλου Δήμητρα
2. Αντιπρόεδρος: Ντρούλιας Ιωάννης
3. Γραμματέας: Μουστάκα Κωνσταντίνα
4. Ταμίας: Αθανασοπούλου Χρύσα
5. Γενικός Αρχηγός : Δημητρακάκης Παναγιώτης
6. Έφορος Υλικού & Λέσχης: Τζώρτας Βασίλειος
Ο σύλλογος ευχαριστεί θερμά για την πολύχρονη προσφορά τους, τους κ. κ. Γεωργιόπουλο Γεώργιο και Μπάκα Βασίλειο οι οποίοι παραμένουν ως απλά μέλη του συλλόγου .