Ξεκίνησε δυναμικά τις προπονήσεις ενόψει του Κυπέλλου και του πρωταθλήματος της νέας ποδοσφαιρικής σεζόν ο Α.Ο. Κυπαρισσίας.
Στον πάγκο για δεύτερη συνεχόμενη χρονιά θα καθοδηγεί το ρόστερ της ομάδας ο Τάκης Παναγόπουλος καθώς κύριο μέλημα των «κυανόλευκων» είναι να πρωταγωνιστήσει στην Α’ Τοπική καθώς πλαισιώνεται από παίκτες με πολυετή δράση στα γήπεδα της Μεσσηνίας.
Τελευταίο μεταγραφικό απόκτημα αποτελεί ο έμπειρος μεσοεπιθετικός Παναγιώτης Τσαγκάρης από το Διαγόρα Ρόδου.
Στον ΑΟΚ φέτος τα νέα αστέρια του είναι : Παναγιώτης Μπουτσικάκης, Δημήτρης Μπάρκας, Διονύσης Τζανέτος, Νίκος Κόλλιας, Θεόδωρος Ντουγέρογλου, Γιώργος Σουπούλι, Παναγιώτης Τσαγκάρης
![%25CE%2591%25CE%259F%25CE%259A%2B4%2B%25282%2529 %25CE%2591%25CE%259F%25CE%259A%2B4%2B%25282%2529](https://1.bp.blogspot.com/-zeYSDLdl6Fw/XUkVAaZDhuI/AAAAAAABv-8/cfaQXjYlaSAYaclNntv_-uYPC-tRgsaCgCLcBGAs/s320/%25CE%2591%25CE%259F%25CE%259A%2B4%2B%25282%2529.jpg)
ΓΙΑΝ.ΜΠΟΖΙΚΑΣ