Καθορίστηκαν οι ημερομηνίες στις οποίες θα γίνει η τελευταία, για φέτος, διανομή από την Περιφέρεια Πελοποννήσου τροφίμων και άλλων ειδών επιβίωσης, προς τους δικαιούχους του προγράμματος ΤΕΒΑ στις Π.Ε. Αργολίδας, Λακωνίας και Μεσσηνίας.
Συγκεκριμένα, στη Μεσσηνία η διανομή θα γίνει το χρονικό διάστημα από τις 16 μέχρι και τις 27 του τρέχοντος Νοεμβρίου, ενώ στις Π.Ε. Αργολίδας και Λακωνίας θα γίνει από τις 7 μέχρι και τις 11 του ερχόμενου Δεκεμβρίου.
![](https://messinianews.gr/wp-content/uploads/2020/02/1200x630-1.jpg)