Αρχική ΜΕΣΣΗΝΙΑ Πρόγραμμα αγώνων του πρωταθλήματος της Γ΄ Εθνικής

Πρόγραμμα αγώνων του πρωταθλήματος της Γ΄ Εθνικής

458
ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ

H κλήρωση του πρωταθλήματος της Γ΄ Εθνικής 2018-2019 έγινε σήμερα 12/09 στην ΕΠΟ.

Η σέντρα για το νέο πρωτάθλημα θα πραγματοποιηθεί στις 30 Σεπτεμβρίου με ώρα έναρξης στις 16:00, ενώ η τελευταία αγωνιστική θα διεξαχθεί στις 14 Απριλίου επίσης στις 16:00.

Γ’ Εθνική – 1η αγωνιστική

ΚΥΡΙΑΚΗ 30/09 16:00

8ος όμιλος

ΑΕ Ερμιονίδας – Παναρκαδικός
Μανδραϊκός – ΑΟ Κατασταρίου
Ένωση Λέρνας – Καλαμάτα
Πάμισσος Μεσσήνης – ΑΕ Πελλάνας
Αστέρας Βλαχιώτη – Ασπρόπυργος
Αμβρυσσέας Διστόμου – Παναργειακός
ΑΟ Εικοσιμίας – ΑΟ Υπάτου

ΤΟ ΠΛΗΡΗΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

8ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική 14η
ΑΕ Ερμιονίδας-Παναρκαδικός
Μανδραϊκός-ΑΟ Κατασταρίου
ΑΕ Λέρνας-Καλαμάτα
Πάμισος-ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου
Αστέρας Βλαχιώτη-Ασπρόπυργος
Αμβρυσσέας Διστόμου-Παναργειακός
ΑΟ Εικοσιμίας-ΑΟ Υπάτου

2η αγωνιστική 15η
Μανδραϊκός-ΑΕ Ερμιονίδας
Παναρκαδικός-ΑΕ Λέρνας
ΑΟ Κατασταρίου-Πάμισος
Καλαμάτα-Αστέρας Βλαχιώτη
ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου-Αμβρυσσέας Διστόμου
Ασπρόπυργος-ΑΟ Εικοσιμίας
Παναργειακός-ΑΟ Υπάτου

3η αγωνιστική 16η
ΑΕ Ερμιονίδας-ΑΕ Λέρνας
Πάμισος-Μανδραϊκός
Αστέρας Βλαχιώτη-Παναρκαδικός
Αμβρυσσέας Διστόμου-ΑΟ Κατασταρίου
ΑΟ Εικοσιμίας-Καλαμάτα
ΑΟ Υπάτου-ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου
Παναργειακός-Ασπρόπυργος

4η αγωνιστική 17η
Πάμισος-ΑΕ Ερμιονίδας
ΑΕ Λέρνας-Αστέρας Βλαχιώτη
Μανδραϊκός-Αμβρυσσέας Διστόμου
Παναρκαδικός-ΑΟ Εικοσιμίας
ΑΟ Κατασταρίου-ΑΟ Υπάτου
Καλαμάτα-Παναργειακός
ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου-Ασπρόπυργος

5η αγωνιστική 18η
ΑΕ Ερμιονίδας-Αστέρας Βλαχιώτη
Αμβρυσσέας Διστόμου-Πάμισος
ΑΟ Εικοσιμίας-ΑΕ Λέρνας
ΑΟ Υπάτου-Μανδραϊκός
Παναργειακός-Παναρκαδικός
Ασπρόπυργος-ΑΟ Κατασταρίου
ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου-Καλαμάτα

6η αγωνιστική 19η
Αμβρυσσέας Διστόμου-ΑΕ Ερμιονίδας
Αστέρας Βλαχιώτη-ΑΟ Εικοσιμίας
Πάμισος-ΑΟ Υπάτου
ΑΕ Λέρνας-Παναργειακός
Μανδραϊκός-Ασπρόπυργος
Παναρκαδικός-ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου
ΑΟ Κατασταρίου-Καλαμάτα

7η αγωνιστική 20ή
ΑΕ Ερμιονίδας-ΑΟ Εικοσιμίας
ΑΟ Υπάτου-Αμβρυσσέας Διστόμου
Παναργειακός-Αστέρας Βλαχιώτη
Ασπρόπυργος-Πάμισος
ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου-ΑΕ Λέρνας
Καλαμάτα-Μανδραϊκός
ΑΟ Κατασταρίου-Παναρκαδικός

8η αγωνιστική 21η
ΑΟ Υπάτου-ΑΕ Ερμιονίδας
ΑΟ Εικοσιμίας-Παναργειακός
Αμβρυσσέας Διστόμου-Ασπρόπυργος
Αστέρας Βλαχιώτη-ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου
Πάμισος-Καλαμάτα
ΑΕ Λέρνας-ΑΟ Κατασταρίου
Μανδραϊκός-Παναρκαδικός

9η αγωνιστική 22η
ΑΕ Ερμιονίδας-Παναργειακός
Ασπρόπυργος-ΑΟ Υπάτου
ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου-ΑΟ Εικοσιμίας
Καλαμάτα-Αμβρυσσέας Διστόμου
ΑΟ Κατασταρίου-Αστέρας Βλαχιώτη
Παναρκαδικός-Πάμισος
ΑΕ Λέρνας-Μανδραϊκός

10η αγωνιστική 23η
Ασπρόπυργος-ΑΕ Ερμιονίδας
Παναργειακός-ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου
ΑΟ Υπάτου-Καλαμάτα
ΑΟ Εικοσιμίας-ΑΟ Κατασταρίου
Αμβρυσσέας Διστόμου-Παναρκαδικός
Αστέρας Βλαχιώτη-Μανδραϊκός
Πάμισος-ΑΕ Λέρνας

11η αγωνιστική 24η
ΑΕ Ερμιονίδας-ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου
Καλαμάτα-Ασπρόπυργος
ΑΟ Κατασταρίου-Παναργειακός
Παναρκαδικός-ΑΟ Υπάτου
Μανδραϊκός-ΑΟ Εικοσιμίας
ΑΕ Λέρνας-Αμβρυσσέας Διστόμου
Αστέρας Βλαχιώτη-Πάμισος

12η αγωνιστική 25η
Καλαμάτα-ΑΕ Ερμιονίδας
ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου-ΑΟ Κατασταρίου
Ασπρόπυργος-Παναρκαδικός
Παναργειακός-Μανδραϊκός
ΑΟ Υπάτου-ΑΕ Λέρνας
ΑΟ Εικοσιμίας-Πάμισος
Αμβρυσσέας Διστόμου-Αστέρας Βλαχιώτη

13η αγωνιστική 26η
ΑΕ Ερμιονίδας-ΑΟ Κατασταρίου
Παναρκαδικός-Καλαμάτα
Μανδραϊκός-ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου
ΑΕ Λέρνας-Ασπρόπυργος
Πάμισος-Παναργειακός
Αστέρας Βλαχιώτη-ΑΟ Υπάτου
ΑΟ Εικοσιμίας-Αμβρυσσέας Διστόμου